Замовнику

Як замовити оцінку

Замовити оцінку можна:

По телефону - за будь-яким з номерів: (0472) 54-69-69, 38-49-79, 38-49-69

Через skype - додайте в контакти zembureau

Електронною поштою - пишіть на mail@zb.ck.ua або скористайтеся формою зворотнього зв'язку

Ким має бути підписано звіт

Згідно зі ст. 59, 60 Національного стандарту №1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав" від 10 вересня 2003 р. N 1440 звіт про оцінку майна підписується оцінювачами, які безпосередньо проводили оцінку майна, і скріплюється печаткою та підписом керівника суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання.

Оцінювач не може використовувати факсимільний підпис, оскільки він особисто проводить оцінку, складає звіт і підписує його (ст. 59,60 Національного стандарту №1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав" від 10 вересня 2003 р. N 1440).

Використання факсимільного підпису керівником суб'єкта оціночної діяльності можливе у випадку, коли у договорі на проведення оцінки вказана можливість використання факсиміле, та містяться зразки відповідного аналогу власноручних підписів.

Договір на проведення оцінки

Згідно зі ст.10 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні » від 12.07.2001 року N 2658-III оцінка майна проводиться на підставі договору між суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання та замовником оцінки або на підставі ухвали суду про призначення відповідної експертизи щодо оцінки майна.

Згідно зі ст.12 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні » від 12.07.2001 року N 2658-III договір на проведення оцінки майна укладається в письмовій формі.

Документи, що підтверджують
компетенцію оцінювача

Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні » від 12.07.2001 року N 2658-III и Законом Украины «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-IV передбачено такі документи, що підтверджують повноваження суб'єктів оціночної діяльності і оцінювачів проводити незалежну оцінку.

Суб'єктом оціночної діяльності мають бути надані наступні документи.

Для земельних поліпшень (об'єктів малоповерхового житлового будівництва, в тому числі давного і садового типу, а також їх частин, об'єктів багатоповерхового житлового будівництва, а також їх частин, об'єктів нежитлового фонду, а також їх частин, об'єктів незавершеного будівництва):

1) Сертификат суб'єкта оціночної діяльності (термін дії 3 роки);

2) Квалификаційне свідоцтво оцінювача (безстрокове і діє при наявності посвідчення про підвищення кваліфікації);

3) Посвідчення про підвищення кваліфікації (термін дії 2 роки);

4) Свідоцтво про реєстрацію в єдиному реєстрі оцінювачів (безстрокове);

5) Довідка з Державного реєстру суб'єктів оціночної діяльності про право провадження оціночної діяльності з визначення оціночної вартості об'єктів нерухомості для цілей оподаткування (безстрокова).

Для оцінки земельних ділянок:

1) Ліцензія на проведння землеоціночних робіт (безстрокова);

2) Квалифікацйне свідоцтво оцінювача з експертної оцінки земельних ділянок (безстрокове і діє при наявності посвідчення про підвищення кваліфікації);

3) Посвідчення про підвищення кваліфікації (термін дії 2 роки).