19 серпня 2012 року В Україні набув чинності закон №5077-VI про внесення змін до Земельного кодексу (щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону)

Цей Закон передбачає, що продаж земельних ділянок державної або комунальної власності або прав на них повинний здійснюватися виключно на земельних торгах.

Закон встановлює, що земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу, оренди земельної ділянки з учасником земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, або вищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів. Укладений договір купівлі-продажу земельної ділянки нотаріально засвідчується, а право на земельну ділянку, придбане за результатами проведення аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному законом.

Наше підприємство проводить земельні аукціони повністю дотримуючись чинного законодавства, а також допомагає в оформленні належних документів, здійснює повний юридичний супровід в питаннях оформлення землі і надає всі можливі консультації з приводу земельних відносин.